Chcete-li se přihlásit na jakýkoliv kurz Fitness akademie Ronnie.cz, pečlivě vyplňte a odešlete elektronickou přihlášku níže. Tučně označené položky jsou povinné.

  
Základní údaje:
  
Křestní jméno:
Příjmení:
Tituly před jménem: Není povinné.
Tituly za jménem: Není povinné.
Datum narození:
Místo narození:
Dokončené vzdělání:
 
E-mail:
Telefon:
 
Adresa trvalého bydliště:
 
Ulice a číslo:
Město:
PSČ:
 
Doručovací adresa (jen pokud se od trvalé liší):
 
Ulice a číslo:
Město:
PSČ:
 
Kurz, kterého se chcete zúčastnit:
 
Chcete na kurz, který je již obsazený a mezi výběrem níže tedy není? Napište nám na ronnie@ronnie.cz, dáme Vás do pořadníku a pokud se nějaké místo uvolní, napíšeme Vám!
 
Typ studia:
Typ přihlášky:
Slevový kupón: Jen pokud jej máte.
Čtěte, velmi důležité. Podáváte-li přihlášku společně za skupinu lidí, získáte tak lepší ceny školného dle našeho ceníku. Podmínkou je podat přihlášky najednou, tzn. jakmile nyní odešlete přihlášku jednu, vzápětí odešlete ze stejného počítače další přihlášky celé skupiny. Všechny takto ihned za sebou odeslané přihlášky budou mít nárok na zlevněné skupinové školné.
Počet lidí: Zadejte, kolik lidí Vaše skupina má.
Důležité. Individuální kurzy je možné absolvovat pouze v Praze. Před podáním přihlášky nás kontaktujte pro upřesnění průběhu kurzu.
 
Typ kurzu:
Termín:
 
Odkud o našich kurzech víte:
 
Odkud o našich kurzech víte?
 
Doplňující údaje:
 
Případná poznámka:
0/255
 
Osobní údaje:
 
Přečtěte si
informace o zpracování osobních údajů
.

Správce osobních údajů: Fitness akademie Ronnie.cz, s. r. o., IČ 03636429

Účel zpracování osobních údajů:

a) Splnění legislativních povinností ve vztahu ke studiu vybraného kurzu s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky (jméno, příjmení, datum a místo narození, adresa trvalého bydliště, dokončené vzdělání).

b) Vzájemná komunikace mezi zástupci Fitness akademie Ronnie.cz a studentem pro informování o stavu přihlášky, začátku a průběhu studia a všech náležitostí nezbytných pro úspěšné ukončení studia (jméno, příjmení, dokončené vzdělání, e-mail, telefon, doručovací adresa).

c) V případě souhlasu vyjádřeného označením příslušného pole ve formuláři přihlášky zasílání informací o dalších kurzech Fitness akademie Ronnie.cz (e-mail, telefon).

Právní základ zpracování:

a) Legislativní požadavky MŠMT.

b) Nezbytné údaje pro uzavření a řádné splnění smlouvy.

c) V případě zasílání obchodních sdělení Váš souhlas (zaškrtnutí pole před textem „Souhlasím se zasíláním informací o dalších kurzech Fitness akademie Ronnie.cz“).

 
 
Navštivte nás i na Facebooku: FB stránka Ronnie.cz
Fitness akademie Ronnie.cz, s. r. o. • Bruslařská 1185/16, 102 00 Praha 10 - Hostivař • IČ: 03636429, DIČ: CZ03636429 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.